WIPER PREMIUM YARD

WIPER PREMIUM YARD

 

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Wiper Yard Premium przeznaczony jest dla naprawdę wielkich powierzchni. Zaprojektowany do pracy na terenie parków, pól golfowych oraz boisk piłkarskich, model wyposażono w trzy ostrza tnące, z czego 2 na wahliwych ramionach, co pozwala na koszenie trawy także w terenie o najbardziej nieregularnych kształtach. Pokrywa wykonana jest z karbonu, co korzystnie wpływa na jego masę. Jego tylne koła sprawdzają się również w terenie bardzo wilgotnym.

NAPĘD I TRAKCJA

Opatentowane tylne koła zostały zaprojektowane, aby wbić się sprawnie w wilgotną powierzchnię. Dzięki budowie stożkowej obszar kontaktu kół jest mniejszy na powierzchni suchej, a bardziej szeroki na mokrej ziemi dla zwiększenia przyczepności. Pozwala to na swobodną pracę także na miękkich podłożach, zapewnia doskonałą wydajność, niezawodność i szybkość.

PRACA NA DUŻYCH OBSZARACH

Robot Yard posiada silniki bezszczotkowe najnowszej generacji, które pozwalają zarządzać powierzchniami do 10 000 m2 i na zboczach maksymalnie 45%. Yard kosi na szerokość aż 84 cm dzięki napędzaniu ostrzy przez trzy niezależne silniki indukcyjne. Może samodzielnie pracować przez 6 godzin, spełniając wszystkie oczekiwania ludzi, którzy musieliby osobiście zarządzać tak dużym terenem. Yard wykonuje swoją pracę automatycznie, szybko, taniej i bardziej ekologicznie. Jakość wykonanego koszenia jest zauważalna także na trawnikach wiejskich.

STEROWANIE SZYBKOŚCIĄ

Możliwe jest ustawienie trybu szybkości pracy robota: wolnego, średniego lub szybkiego. To ważna funkcja szczególnie przy pracy robota koszącego na zboczach. Poprawia to przyczepność jego kół.

ZAWSZE POD KONTROLĄ

Kontrola robota Yard jest przyjazna dla użytkownika. Panel sterowania znajduje się na obudowie. Można też zamówić niezależną konsolę dotykową, która daje łatwiejsze sterowanie mniej doświadczonym ludziom, dzięki kontroli ruchu przez bluetooth. Robot może być wyposażony w system GPRS i GPS, aby móc go kontrolować łatwo, szybko i w dowolnym momencie (opcja).

MODULACJA OSTRZY

Robot koszący steruje szybkością cięcia trawy, żeby zmniejszać koszty eksploatacji i zużywanej energii.

AUTOPROGRAMOWANIE

Yard rozpoznaje obszary ściętej trawy i je omija, dzięki czemu wykonuje swoją pracę w krótszym czasie.

CZUJNIK DESZCZU

To wyposażenie standardowe, które użytkownik może łatwo przełączyć w razie potrzeby w tryb oczekiwania.

KOSZENIE SPIRALNE

Specjalna spiralna funkcja koszenia, wybierana automatycznie. Zależnie od gęstości i wysokości trawy.

AKTYWNY I PASYWNY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA

Zaprojektowany aby wykryć drobne przedmioty oraz chronić części ciała, takie jak stopy, palce przed kontaktem z ostrzami tnącymi. Podwójny przycisk STOP natychmiast zatrzymuje ostrza robota koszącego.

Facebook
Scroll Up