WIPER PREMIUM SERIA P

   WIPER PREMIUM SERIA P

 

 

ZIELONA EFEKTYWNOŚĆ

Seria P to rewolucja wśród robotów koszących. Dzięki wykorzystaniu silników oraz osprzętu o specjalnych parametrach ma wyższy poziom niezawodności i trwałości charakteryzujący lepiej wyposażone modele.
Wysokiej jakości komponenty mechaniczne pozwalają modelom serii P na najwyższą samodzielność pracy, która może trwać nawet do 10 godzin. (model XH z 4 akumulatorami)obniżając koszty energii oraz osiągając znacznie wyższą wydajność w zakresie koszenia trawy w porównaniu z modelami konkurencyjnymi.

STEROWANIE SZYBKOŚCIĄ

Można ustawić tryb szybkości pracy robota kosiarki na wolny, średni lub szybki, stosownie do rodzaju ogrodu. To bardzo ważna funkcja, zwłaszcza, gdy robot kosi na zboczach, ponieważ poprawia to przyczepność jego kół.

WYŚWIETLACZ

Czas pracy Wipera można ustawić na dzień lub noc, a także odmienne dla różnych stref. Wyświetlacz gwarantuje natychmiastowe sterowanie wszystkimi funkcjami.

ALARM

Wszystkie modele sa wyposażone w kod bezpieczeństwa PIN i alarm dźwiękowy, włączający się w przypadku nagłego podniesienia robota.

SENSORY ZDERZENIOWE

Modele z serii P wyposażone są w trzy elektryczne sensory zderzeniowe, zamontowane pod pokrywą, które zwiększają czułość rozpoznawania przeszkód o małych wymiarach oraz ułatwiają szybkie manewrowanie w wąskich rejonach ogrodu.

ZBOCZA

Napęd 2WD zwiększa trakcję robota umożliwiając pracę na zboczach o nachyleniu do 45%. Robot zatrzymuje się, zmienia kierunek pracy i rozpoczyna ponownie pracę ostrzy. Możliwe jest zamontowanie zestawu kół przeznaczonych do pracy w trudnym terenie (wyposażenie dodatkowe).

WYKRYWANIE SKOSZONEJ TRAWY

Wszystkie modele serii P rozpoznają obszary ściętej trawy, optymalizując pracę tak, aby cała powierzchnia ogrodu była jednolicie skoszona. Robot koszący wraca do stacji dokującej po skoszeniu całego obszaru.

CZUJNIK DESZCZU

Gdy pada deszcz robot wraca do stacji dokującej, pozostając tam do czasu pełnego naładowania akumulatorów. Funkcję tę można łatwo wyłączyć i włączyć.

MODULACJA OSTRZY I KOSZENIE SPIRALNE

Robot koszący serii P napotykając w ogrodzie rejon z wyższą trawą, zwiększa prędkość cięcia. Może także włączyć specjalny spiralny tryb koszenia. Potem wraca do normalnego trybu pracy.

BEZPIECZEŃSTWO

Roboty koszące serii P są wyposażone w aktywne systemy dotykowe. Dotknięcie tylnego uchwytu zatrzymuje ostrza. Robot wyposażony jest w zabezpieczenie, zapobiegające kontaktowi ostrzy z obudową. Wszystkie modele serii P mają dwa przyciski STOP: jeden po środku górnej pokrywy, drugi umieszczony na wyświetlaczu.

AUTOPROGRAMOWANIE

Kiedy robot powraca do stacji dokującej, sprawdza stopień rozładowania akumulatorów. Jeśli podczas koszenia wartość ta nie przekroczyła 80%, to robot koszący przechodzi w tryb uśpienia podczas najbliższego cyklu pracy. Zapobiega to marnotrawieniu energii bezcelowemu koszeniu wyznaczonej powierzchni.

Facebook
Scroll Up